inspiracje

Energia biurka
pod kontrolą

GTV prezentuje przedłużacz biurkowy z ładowarką USB

Czerwiec 27, 2017

Ergonomia – słowo klucz w każdej pracy biurowej, której podstawą jest ład, porządek i trzymanie wszystkiego w zasięgu ręki. Wychodząc naprzeciw tym, którzy w miejscu pracy cenią sobie rozwiązania praktyczne, dyskretne a przy tym wielozadaniowe, GTV wprowadziło do swojej oferty przedłużacz biurkowy z ładowarką USB.

Nowe rozgałęziacze biurkowe w ofercie GTV świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie aranżacja zakłada ukrycie zbędnych elementów w postaci przedłużaczy, kabli i stacji dokujących. Ich budowa umożliwia bowiem dyskretny montaż w narożnikach mebli – biurek, stołów konferencyjnych czy wspólnych stref roboczych w open space’ach.

Do wyboru mamy dwa warianty tego rozwiązania. Przedłużacz AE-PBKT4U-80  o 4 gniazdach i model AE-PBKT3U2U-80, w którym konstrukcja listwy obejmuje 3 gniazda przyłączeniowe oraz, dodatkowo, dwa wejścia USB 5V/2a. Takie połączenie pozwoli na jednoczesne korzystanie z urządzeń o tradycyjnych wtyczkach – komputerów czy podręcznego oświetlenia, jak i ładowanie urządzeń peryferyjnych oraz telefonów, zakończonych wejściem USB. Maksymalne obciążenie przedłużacza wynosi 3600 W.

Stopień ochrony: IP20
Zasilanie: AC 220-240 V/ 50-60 Hz
Materiał: metal
Maksymalne obciążenie: 3600 W
Kolor: srebrny

pinterest
pinterest
Do tyłu
Do przodu