inspiracje

Kable
ujarzmione

akcesoria biurowe firmy GTV

Czerwiec 27, 2017

Plątanina kabli na biurku, która przeszkadza w pracy? Coraz więcej urządzeń biurowych, które potrzebują zasilania lub ładowania? Dla tych wszystkich, którzy lubią mieć wszystko w zasięgu ręki, a równocześnie cenią rozwiązania dyskretne, praktyczne i wielozadaniowe, firma GTV ma w swojej ofercie kilka ergonomicznych rozwiązań.

Przedłużacz biurkowy stał się niezbędny w nowoczesnych biurach. Komputer, drukarka, telefon czy podręczna lampka potrzebują przecież do działania energii elektrycznej. Kolejne kable zajmują miejsce, utrudniają pracę i zagrażają bezpieczeństwu. By ukryć zbędne przewody można skorzystać z przedłużaczy kątowych, których budowa umożliwia dyskretny montaż w narożnikach mebli: biurek, stołów konferencyjnych czy wspólnych stref roboczych w open space’ach. Innym rozwiązaniem są przedłużacze wpuszczane: okrągłe lub prostokątne – przeznaczone do montażu bezpośrednio w blatach mebli i wysuwane w momencie, gdy są potrzebne.

Szeroka gama produktów GTV pozwoli nam dobrać produkt dostosowany do naszych potrzeb i biurowej aranżacji. W zależności od typu przedłużacza możemy wybierać liczbę i typ gniazda: 3, 4 lub 5 gniazd typu schucko lub z uziemieniem; długość przewodu: 1,5m, 1,8 m i 2m; kolor: biały, czarny lub srebrny oraz wielkość otworu montażowego. Niektóre modele wyposażone są w diodę sygnalizującą napięcie i gotowość do pracy.

Rozwój technologi spowodował pojawienie się wśród urządzeń biurowych także tych ładowanych za pomocą złącza USB. Pracę z nimi ułatwiają huby – ten z portfolio GTV HB-USB-4X – posiada aż 4 wejścia USB i jest wpuszczany w blat biurka. Długość kabla zasilającego to 1m, a hub dostępny jest w kolorze czarnym lub srebrnym.

Dla jeszcze większej ergonomii i wygody użytkowania oba rozwiązania można połączyć. Wśród produktów GTV znaleźć można w którym konstrukcja listwy obejmuje 2 lub 3 gniazda przyłączeniowe oraz dodatkowo dwa wejścia USB 5V/2A. W tym wypadku również swobodnie możemy dobrać kształt przedłużacza czy jego kolor.

Jednak prawdziwy wszechstronny i wielozadaniowy model to przedłużacz AE-PB02GU-53 – posiada dwa gniazda wejściowe, wejście USB, wejście/wyjście audio (minijack) oraz wyjście internetowe (Ethernet). Z takim przedłużaczem zaoszczędzimy sporo miejsca na blacie.

Wszystkie przedłużacze firmy GTV posiadają stopień ochrony IP20, a ich maksymalne obciążenie wynosi 3600 W.

Ergonomia to słowo klucz w każdej pracy biurowej, której podstawą jest ład, porządek i trzymanie wszystkiego w zasięgu ręki. Jednoczesne korzystanie z urządzeń o tradycyjnych wtyczkach czy złączach USB, a przy tym ukrycie zbędnych kabli i przewodów – to najważniejsze zalety przedłużaczy biurkowych firmy GTV.

pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
Do tyłu
Do przodu