porady

Dopasuj
uchwyt

asortyment GTV w aplikacji View At Home

Czerwiec 07, 2017

W dobie coraz silniejszego trendu personalizowania wszystkiego co nas otacza, zakup mebli nabiera nowego wymiaru. Nawet jeśli korzystamy z wzorów zaproponowanych przez specjalistów, chcemy, by były one „nasze” – oddawały naszą naturę i osobowość, budowały nastrój i klimat naszego mieszkania. Doskonałym sposobem na nadanie meblom bardziej „osobistego” charakteru jest wybór uchwytu, który może stanowić ciekawy akcent przykuwający wzrok lub dyskretnie harmonizować z frontem i subtelnie dopełniać całość aranżacji. Bogactwo dostępnych rozwiązań to wielka zaleta, ale równie często utrudnienie w podjęciu właściwych decyzji. Na szczęście z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.

Wybór dodatków nadających charakteru naszym aranżacjom nie jest sprawą prostą. Niektórzy zatrudniają do tego specjalistów, którzy bazując na fachowej wiedzy i doświadczeniu dobierają pasujące do siebie elementy. Jeśli podejmujemy tę decyzję samodzielnie – mając do dyspozycji jedynie katalog czy pakiet zdjęć – dopasowanie uchwytu do frontu mebla może sprawić niemały problem. Nasza wyobraźnia również bywa zawodna – to, co zobaczyliśmy w hurtowni czy w sklepie, choć na pierwszy rzut oka idealne, w zestawieniu z konkretnym meblem może okazać się zupełnie nietrafione.

Rozmawiając z naszymi klientami i wsłuchując się w ich potrzeby, doszliśmy do wniosku, że proces zakupowy uchwytów meblowych można unowocześnić – umożliwić dokładne sprawdzenie, jak dany element będzie współgrał z aranżacją konkretnego pomieszczenia. Tak powstała aplikacja View At Home, dzięki której, bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu czy tabletu możemy sprawdzić, jak uchwyty GTV prezentują się bezpośrednio na frontach konkretnych mebli – podkreśla Joanna Repko, ekspert firmy GTV.

Unikalny konfigurator wykorzystujący rzeczywistość rozszerzoną i wizualizacje 3D na tle prawdziwego otoczenia to największy atut tej aplikacji. Dzięki nowoczesnej technologii możemy dopasować uchwyt z portfolio GTV we własnym domu, w konkretnej przestrzeni i na docelowych meblach lub frontach. Aplikacja pozwala wizualizować efekt i sprawdzić wybór w naszym własnym mieszkaniu. Sami staniemy się dekoratorem naszego wnętrza.

Nie dość, że sprawdzimy trafność dopasowania, to jeszcze przejrzymy mnóstwo propozycji. Aplikacja w prosty i intuicyjny sposób umożliwia przegląd pełnej oferty uchwytów GTV. Można swobodnie nawigować między poszczególnymi kolekcjami, wybierać konkretny model, zmieniać jego rozstaw czy wersję kolorystyczną, obracać go, powiększać, a nawet porównywać z innymi – aż do osiągniecia pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Choć brzmi to skomplikowanie, mechanizm działania aplikacji jest niezwykle prosty – wystarczy ściągnąć aplikację ze strony www.uchwyty.gtv.com.pl, nakleić na froncie mebla specjalny marker, skierować na niego kamerę urządzenia i zobaczyć, jak prezentuje się wybrany uchwyt. Wybierać można spośród wielu dostępnych modeli, podzielonych na kategorie i kolekcje – prosto, łatwo i przyjemne.

View At Home to również duża pomoc dla stolarzy, projektantów w studiach meblowych czy technologów w fabryce mebli. Aplikacja to nie tylko nowoczesny, interaktywny katalog produktów, ale także zaproszenie dla klienta końcowego do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu meblowej aranżacji i ogromne ułatwienie w podjęciu decyzji o zakupie.

ZOBACZ WIĘCEJ…

pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
Do tyłu
Do przodu