inspiracje

Szuflada w pełni doskonała

GTV prezentuje nowy system stabilizacji ruchu szuflad wyposażonych w prowadnice PUSH TO OPEN

Czerwiec 07, 2017

Wszędzie tam, gdzie szuflady stoją na straży domowego porządku, niezbędne jest ich bezawaryjne, ciche i płynne użytkowanie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów decydującym o finalnym doborze produktów oraz oczekiwaniom stolarzy, GTV wprowadza do oferty systemy stabilizacji ruchu, dzięki którym domowe szuflady zyskują nowy wymiar funkcjonalności i wygody korzystania.

Naciśnij i… otwórz!

Systemy „push to open” szturmem zdobywają domowe aranżacje i rekomendacje stolarzy. Dlaczego? To rozwiązanie to nie tylko wysokie walory estetyczne i użytkowe, stanowiące odpowiedź na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów, ale również wyjście naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów – przede wszystkim z powodu łatwego, bezproblemowego montażu. System został bowiem zintegrowany z prowadnicą i nie wymaga od fachowców wprowadzenia do prac żadnych dodatkowych mechanizmów.

Rozwiązaniem niezbędnym do jeszcze wygodniejszego korzystania z szuflady typu „push to open” jest rolka stabilizująca PB-D-P2STAB. Zastosowanie elementu nie tylko w znacznym stopniu zwiększa stabilność i płynność działania szuflady, ale umożliwia jej otwarcie bez względu na miejsce naciśnięcia frontu, co stanowi ułatwienie podczas wszystkich prac kuchennych – rekomenduje Joanna Repko, ekspert firmy GTV. Dodatkowo, nowe rozwiązanie dedykowane szufladom skrzyniowym gwarantuje prosty montaż, a także możliwość regulacji, która pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie poszczególnych elementów systemów przechowywania. Podczas prac wykonawczych należy pamiętać, że rozwiązanie wymaga dodatkowego miejsca na montaż z tyłu szuflady (25 mm).

Nowoczesna szuflada, nowoczesne rozwiązanie

Mówiąc funkcjonalność, myślimy Modern Box. System łączy w sobie nie tylko nowoczesny, elegancki design, ale ogromną wytrzymałość – możliwość obciążenia szuflady wynosi nawet 40 kg. Jego atutem jest nie tylko wpasowująca się w najnowsze trendy stylistyka, ale przede wszystkim wysokie walory funkcjonalne – tak istotne dla każdego, kto remontuje lub wykańcza wymarzone mieszkanie. Wyposażona w mechanizm zapewniający spowolnienie przy zamknięciu, pozwala na komfortowe użytkowanie nawet podczas wielu cykli otwierania i zamykania szuflad.

Wychodząc zaś naprzeciw potrzebom profesjonalnych wykonawców, Moden Box zapewnia pełną regulację w poziomie i pionie, proponując dodatkowo siedem długości boków z możliwością dostosowania poszczególnych modeli do szuflad niskich, średnich oraz wysokich. – Innowacji, którą wprowadziliśmy w przypadku rozwiązań skrzyniowych nie mogło zabraknąć również w Modern Boxach – podkreśla Joanna Repko. – Stabilizator PB-MBSTAB-00, dedykowany metalowym systemom przechowywania z prowadnicą „push to open”, jest bardzo łatwy w montażu oraz nie wymaga dodatkowych nawiertów, ponieważ otwory pod mocowanie stabilizatora znajdują się już w płaszczach bocznych Modern Box. Należy jednak pamiętać o zabezpieczeniu miejsca na montaż z tyłu szuflady, które powinno wynosić około 30 mm – dodaje.

Stosowanie stabilizatorów ruchu w nowoczesnych projektach systemów przechowywania to nie tylko gwarant komfortowego i stabilnego użytkowania szuflad, ale przede wszystkim pewność długoletniego i bezawaryjnego korzystania z montowanego elementu.

pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
pinterest
Do tyłu
Do przodu